• Hurá, je tu karneval ! 🤡🎈🎭

• Fašiangy sú obdobím radosti a zábavy. Dňa 29.1.2024 v našej MŠ bolo počuť hudbu a šťastný smiech detí. Konečne nastal ten dlho očakávaný deň karnevalu. Deti prezlečené za originálne masky sa veselo zabávali a tancovali. Náladu deťom spríjemnili klauni z divadla ETUDY. Každá maska bola odmenená maľovankou a balónom. No najkrajšou odmenou pre nás boli rozžiarené detské očká, radosť, dobrá nálada a pekný zážitok, na ktorý budú dlho spomínať.

• Tučniačik ⛷

• Aj tento rok naši predškoláci dostali lyžiarsku pozvánku od kamaráta Tučniačika z Drienice.

Od 15.01. – 19.01.2024 sme s ním trávili spoločné chvíle. Predškoláci absolvovali Lyžiarskú prípravu, zvládli náročné cvičenia a všetci už na tretí deň zlyžovali veľký kopec.

Najviac si užívali lyžiarsky vlek a oddychové vaky... Počasie bolo premenlivé, vyskúšali sme si lyžovačku so slniečkom, vetrom, dažďom, mrazom i ľadom. No napriek tomu sme si vychutnávali krásnu okolitú zimnú prírodu a každý deň odchádzali s nadšením a radosťou.

V piatok sa naši lyžiari predviedli aj pred svojimi rodičmi, boli ocenení medailami a motivovaní k ďalším lyžiarskym výkonom.